MIMAR
Kontakt

Biuro sprzedaży:

 

Biuro:
ul. Strzegomska 139-145
Wrocław
Biuro czynne w godzinach:
Pon. - Pt. w godzinach od 3 do 15
Sobota w godzinach od 5 do 12
Niedziela - dyżur

Kontakt:

 

71 352 07 11


mimarsopinka@wp.pl


+48 71 793 84 37
Mapa dojazdowa - biuro sprzedaży:

 


Wyświetl większą mapę

 

 

 

Formularz kontaktowy:

 

Nazwa Firmy:
Imię i Nazwisko:*
e-mail:*
Treść wiadomości:*

*Akceptuję Politykę Prywatności. (Przeczytaj uważnie powyższy dokument, w którym zawarte są dodatkowe, szczegółowe informacje dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych. Wyrażenie przez Ciebie akceptacji na treść powyższej Polityki Prywatności jest niezbędne do wysłania wiadomości). *.

*Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez PHUP "MIMAR" Marian Sopinka, ul. Strzegomska 139-145, Wrocław, prowadzącą serwis internetowy mimar-hurt.pl, w celu: korespondencji prowadzonej z PHUP "MIMAR" Marian Sopinka, a także na przekazywanie danych podmiotom współpracującym. Przyjmuję do wiadomości, że podanie danych jest dobrowolne i że przysługuje mi prawo dostępu do treści informacji oraz ich poprawienia. Na podstawie ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych informujemy, że Twoje dane osobowe będą przetwarzane na podstawie Twojej zgody (art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych).

* - podanie danych jak i akceptacja punktów oznaczonych gwiazdką jest dobrowolna, jednak brak akceptacji powyższych punktów uniemożliwi nam kontakt z Państwem w celu przedstawienia stosownej oferty.